
Электрлік ПешТех ЭЭП-0,48-ДШ-Н2-01
- Бар
- Коды:90676
814 896 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр плитасы Тағамдық технологиялар ЭҮП-0,48-ДШ-Н2-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттейтін пешпен, апаттық қызып кетуден сақтандырғышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өлшемі 530х470х30 мм қара металдан жасалған 2 науа кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Бір конфорка: 3 кВТ
- Үрмелі шкаф: 4,8 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,48 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Духовка шкафының деңгейлер саны: 4
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Камераның ішкі өлшемдері: 538х535х290 мм
- Бүйірлік сөрелерді қоспағанда ені: 840 мм
- Тұтқаны есептемегенде тереңдігі: 850 мм
- Қаптама көлемі: 1,06 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000125812 / ЭҮП-0.48-ДШ-Н2-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 131 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 146 келі |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1095 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 16.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1050 мм |
| Ені (қаптамада) | 970 мм |
- Бағасы: 814 896 ₸



