
Пеш индукциялық ПешТех ПЭИ-60-30-01
- Бар
- Коды:306048
1 032 078 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита ПЭИ тағамдық технологиялары-60-30-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында индукциялық пештер үшін әзірленген арнайы ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 9 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстіңгі және алдыңғы панельдер AISI 304 баспайтын болаттан, бүйірлік, артқы және астыңғы әрлеу панельдері, ал тұғыр мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылыту аймағында 1 минуттан артық ыдыс-аяқ болмаған кезде автоматты түрде өшіру.
- Таймер 1-ден 99 минутқа дейін.
- Плитаның ішкі кеңістігін салқындату үшін жылу датчигі арқылы қосылған артқы қабырғадағы желдеткіштер
- Плитаның түбіндегі алмалы-салмалы май ұстағыш сүзгілер
- РНПП кернеуін бақылау релесі
- Жиналмалы тірек
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,72 м2
- Температураны автоматты реттеу деңгейлері, С кем емес°: 60°, 80°, 100°, 120°, 140°, 160°,180°, 200°, 240° ° Бастап
- Шыны керамикалық бетінің қалыңдығы: 4 мм
- Жылыту аймағына максималды жүктеме: 25 кг
- Артқы қабырғадағы желдеткішті қосу /өшіру температурасы: 50 °С / 35 °С
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 102 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 117 келі |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 650 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 920 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 160-тан 300 мм-ге дейін |
| Оттық | индукциялық |
| 900-жол Конфоркалар саны | 6 |
| Қуат | 18 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1220 мм |
| Ені (қаптамада) | 1300 мм |
- Бағасы: 1 032 078 ₸


