
Электрлік ПешТех ЭЭП-0,51М-ДШ-Н (тот баспайтын.)
- Бар
- Коды:102842
971 204 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр плитасы Тағамдық технологиялар ЭҮП-0,51М-ДШ-Н арналған дайындау бірінші, екінші және үшінші курстар наплитной ыдыста қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Модель жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттейтін пешпен, апаттық қызып кетуден сақтандырғышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өлшемі 570х470х40 мм қара металдан жасалған 2 науа кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 4 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,51 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Духовка шкафының деңгейлер саны: 3
- Камераның ішкі өлшемдері: 510х640х340 мм
- Қаптама көлемі: 0,82 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044193 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 196 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 206 келі |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 850 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 880 мм |
| Оттықтар саны | 3 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 17 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 530х320 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1095 мм |
| Ені (қаптамада) | 1100 мм |
- Бағасы: 971 204 ₸


