
Электрлік ПешТех ЭЭП-0,51М-ДШ
- Бар
- Коды:97108
952 769 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр плитасы Тағамдық технологиялар ЭҮП-0,51М-ДШ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеумен, апаттық қызып кетуден сақтандырғышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпустың алдыңғы және үстіңгі бөліктері тот баспайтын болаттан, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өлшемі 570х470х40 мм қара металдан жасалған 2 науа кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 4 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,51 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Духовка шкафының деңгейлер саны: 3
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 510х640х340 мм
- Қаптама көлемі: 1,11 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044192 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 196 келі |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1010 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Оттықтар саны | 3 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 17 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 530х320 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1095 мм |
| Ені (қаптамада) | 1170 мм |
- Бағасы: 952 769 ₸


