
Марихолодмаш ПЭ29П электр плитасы
- Бар
- Коды:117752
274 190 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PE29P электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында ұсақ бөлшектерді пісіруге арналған. Корпус, үстелдің үстіңгі және алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Барлық реттегіштер алдыңғы панельде орналасқан
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Пеш жоқ
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Жұмыс істеу үшін қолайлы жағдайлар, үй-жай температурасының небәрі 4 градусқа көтерілуі
- Тазалаудағы қарапайымдылық Экологиялылық
- Сөресі бар боялған тұғыр
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,24 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 480 °С
- Әрбір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин
- Қуатты реттеу позицияларының саны: 4
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 40 кг
- Қаптамадағы өлшемдері: 700х1100х800 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
- Тот баспайтын болаттан жасалған бүйірлік үстелшелер жинағы
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын ауа өткізгіштері мен бүйірлік үстелшелері бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100102902 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 121 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1140 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1120 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 550-ден 760 мм-ге дейін |
| Ені (қаптамада) | 700 мм |
- Бағасы: 274 190 ₸


