
Марихолодмаш ПЭ47Ж электр плитасы
- Бар
- Коды:129385
539 699 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PE47ZH электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі өнімдерді пісіруге арналған. Алдыңғы бөлігі мен пеші тот баспайтын болаттан, оттықтары шойыннан, боялған бүйірлерінен жасалған.
Жинаққа көміртекті болаттан жасалған пісіру парақтары мен 4 бағыттаушы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Барлық реттегіштер алдыңғы панельде орналасқан
- Духовка шкафының жоғарғы және төменгі ТЭНДЕРІНІҢ қуатын бөлек реттеу
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Жұмыс істеу үшін қолайлы жағдайлар, үй-жай температурасының небәрі 4 градусқа көтерілуі
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,36 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 400 °С
- Әрбір конфорканың қуаты: 2,8 кВТ
- Қуыру шкафын максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин
- Оттықтарды максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин
- Пештің қуаты: 4,8 кВТ
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қуат қосқыштарының саны: 4
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 20 кг
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 3х470х530х30 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
- Көміртекті болаттан жасалған тор 470х530 мм
- Термостат 320 °С
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын ауа өткізгіштері бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100104705 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 126 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 171 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 16 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 298х302 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 260х280 °С дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 539 699 ₸


