
Марихолодмаш ПЭ49П электр плитасы
- Бар
- Коды:117754
388 198 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PE49P электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында ұсақ бөлшектерді пісіруге арналған. Корпус, үстелдің үстіңгі және алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған бүйірлік үстелшелер жинағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Барлық реттегіштер алдыңғы панельде орналасқан
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Пеш жоқ
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Жұмыс істеу үшін қолайлы жағдайлар, үй-жай температурасының небәрі 4 градусқа көтерілуі
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
- Сөресі бар боялған тұғыр
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,48 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 480 °С
- Әрбір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин
- Қуатты реттеу позицияларының саны: 4
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 40 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу жиынтығына кірмейтін және бөлек сатып алынатын ауа өткізгіші бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100104902 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 222 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1115 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1415 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 12 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840-тан 1050 мм-ге дейін |
| Ені (қаптамада) | 1120 мм |
- Бағасы: 388 198 ₸


