
Марихолодмаш ПЭ29Ж электр плитасы
- Бар
- Коды:117753
431 974 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PE29Z электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және сауда және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ұсақ бөлшектерді пісіруге арналған. Корпус, үстелдің үсті және бет жағы тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан, пеш көміртекті болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне көміртекті болаттан жасалған пісіру парақтары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Барлық реттегіштер алдыңғы панельде орналасқан
- Духовка шкафының жоғарғы және төменгі ТЭНДЕРІНІҢ қуатын бөлек реттеу
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Жұмыс істеу үшін қолайлы жағдайлар, үй-жай температурасының небәрі 4 градусқа көтерілуі
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
- Сөресі бар боялған тұғыр
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,24 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 480 °С
- Әрбір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин
- Пештің ішкі өлшемдері: 329х595х290 мм
- Пештің қуаты: 3,2 кВТ
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қуатты реттеу позицияларының саны: 4
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 40 кг
- Қаптамадағы өлшемдері: 700х1100х800 мм
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 1 х 325х530х20 мм, 1 х 325х530х40 мм (GN 1/1)
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
- Тот баспайтын болаттан жасалған бүйірлік үстелшелер жинағы
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын ауа өткізгіштері мен бүйірлік үстелшелері бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100102901 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1140 мм |
| Тереңдігі | 850-ден 900 мм-ге дейін |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1120 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 9.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 550-ден 760 мм-ге дейін |
| Ені (қаптамада) | 700 мм |
- Бағасы: 431 974 ₸


