
Марихолодмаш ПЭ69Ж электр плитасы
- Бар
- Коды:117765
749 456 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PE69Z электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында ұсақ бөлшектерді пісіруге арналған. Корпус, үстелдің үсті және бет жағы тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан, пеш көміртекті болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне көміртекті болаттан жасалған пісіру парақтары мен бүйірлік үстелшелер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Барлық реттегіштер алдыңғы панельде орналасқан
- Духовка шкафының жоғарғы және төменгі ТЭНДЕРІНІҢ қуатын бөлек реттеу
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Жұмыс істеу үшін қолайлы жағдайлар, үй-жай температурасының небәрі 4 градусқа көтерілуі
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
- Сол жақтағы төменгі модульде түгендеу жәшігі қарастырылған
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,72 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 480 °С
- Әрбір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин
- Пештің ішкі өлшемдері: 538х535х290 мм
- Пештің қуаты: 4,8 кВТ
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қуатты реттеу позицияларының саны: 4
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 40 кг
- Қаптамадағы өлшемдері: 1415х1100х1150 мм
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 3 х 470х530х30 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын ауа өткізгіштері бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100106901 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 205 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 266 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1115 мм |
| Тереңдігі | 850-ден 900 мм-ге дейін |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1120 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 22.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1265-тен 1475 мм-ге дейін |
| Ені (қаптамада) | 1450 мм |
- Бағасы: 749 456 ₸


