
Марихолодмаш ПЭ47П электр плитасы
- Бар
- Коды:122088
383 128 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PE47P электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында ұсақ бөлшектерді пісіруге арналған. Үстелдің үстіңгі және алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, бүйірлері мен тұғыры боялған болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Барлық реттегіштер алдыңғы панельде орналасқан
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Пеш жоқ
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
- Ағаш жәшікке, тұғырға орау
- Екі қабатта тасымалдауға рұқсат етіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,36 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 480 °С
- Әрбір конфорканың қуаты: 2,8 кВТ
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин
- Авариялық термостаттың қызып кетуден іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қуат қосқыштарының саны: 4
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 20 кг
- Қаптамадағы өлшемдері: 950х900х1150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100104703 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 121 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 900 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 950 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 11.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
| Ені (қаптамада) | 1150 мм |
- Бағасы: 383 128 ₸


