
Марихолодмаш ПЭ67П электр плитасы
- Бар
- Коды:122102
517 858 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PE67P электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында ұсақ бөлшектерді пісіруге арналған. Корпус, үстелдің үстіңгі және алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Барлық реттегіштер алдыңғы панельде орналасқан
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Пеш жоқ
- Ауа құбыры жоқ
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
- Ағаш жәшікке, тұғырға орау
- Екі қабатта тасымалдауға рұқсат етіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,54 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 480 °С
- Әрбір конфорканың қуаты: 2,8 кВТ
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин
- Авариялық термостаттың қызып кетуден іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қуат қосқыштарының саны: 6
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 20 кг
- Қаптамадағы өлшемдері: 1315х900х1150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын ауа өткізгіштері бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100106703 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 136 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 700-ден 760 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 16.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 517 858 ₸


