
Марихолодмаш ПЭ67Ж электр плитасы
- Бар
- Коды:129437
743 318 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш ПЭ67Ж электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, мяса, балықтан, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді пісіруге арналған. Алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, пеш көміртекті болаттан, оттықтар шойыннан, бүйір қабырғалары боялған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 470x530x30 мм өлшемді тот баспайтын болаттан жасалған 3 науа және 4 бағыттаушы рельс кіреді.
Ерекшеліктері:
- қуатты реттеудің 3 режимі
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Тазалаудағы жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,36 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 400 °С
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Оттықтың тұтынылатын қуаты: 2,8 кВТ
- Пештің қыздыру элементінің номиналды қуат тұтынуы: 4,8 кВТ
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Қуыруға арналған шкаф: 30 мин.
- Оттықтар: 25 мин.
- Қуат қосқыштарының саны: 6
- Конфорка қуатының арақатынасы: 1,4 / 2,3 / 1
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 20 кг
- Камерадағы ішкі өлшемдері: 538x535x290 мм
- Ауа өткізгіші бар ені: 760 мм
- Ауа өткізгіші бар биіктік: 940 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1260x900x1150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
- Өлшемі 470х530х30 мм көміртекті болаттан жасалған тор
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын ауа өткізгіштері бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100106705 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 214 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1150 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1260 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 21.6 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 280 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1110 мм |
| Ені (қаптамада) | 900 мм |
- Бағасы: 743 318 ₸


