
Марихолодмаш ПЭ69П электр плитасы
- Бар
- Коды:117755
521 446 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PE69P электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында ұсақ бөлшектерді пісіруге арналған. Корпусы мен алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан, конфоркалар шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Барлық реттегіштер алдыңғы панельде орналасқан
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Пеш жоқ
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Жұмыс істеу үшін қолайлы жағдайлар, үй-жай температурасының небәрі 4 градусқа көтерілуі
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
- Сөресі бар боялған тұғыр
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,72 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 480 °С
- Әрбір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин
- Қуатты реттеу позицияларының саны: 4
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 40 кг
- Қаптамадағы өлшемі: 1415х1100х800 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
- Тот баспайтын болаттан жасалған бүйірлік үстелшелер
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын ауа өткізгіштері мен бүйірлік үстелшелері бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100106902 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 207 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 18 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1265 мм |
- Бағасы: 521 446 ₸


