
Марихолодмаш ПИ69П-3,5-02 индукциялық плита
- Бар
- Коды:266597
1 023 514 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш ПИ69П-3,5-02 индукциялық пеші бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға арналған. Модель қызып кетуден қорғаумен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Бүйір қабырғалары, басқару панелі, үстел үсті және тұғыр тот баспайтын болаттан, жұмыс беті қалыңдығы 6 мм шыны керамикадан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыры кіреді.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Таймер
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Температураны 60°С-тан 240°С-қа дейін ұстап тұру функциясы
- Тазалаудағы жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Әрбір конфорканың қуаты: 3,5 кВТ
- Қуат қосқыштарының саны: 6
- Дыбыс қуатының максималды реттелген деңгейі: 70 дбА
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 20 кг*
- Ауа өткізгішсіз габариттері: 1220х850х860 мм
*пайдаланылатын ыдыстың түбінің диаметрі кемінде 260 мм болғанда
Назар аударыңыз! Суретте арнасы жоқ ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100306903 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 118 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 141.6 кг |
| Биіктігі | 940 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1128 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1080 мм |
| Оттық | индукциялық |
| 900-жол Конфоркалар саны | 6 |
| Қуат | 21 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1220 мм |
| Ені (қаптамада) | 1464 мм |
- Бағасы: 1 023 514 ₸


