
Марихолодмаш ПИ29П-3,5 индукциялық плита
- Бар
- Коды:289390
424 163 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PI29P-3,5 индукциялық пеші бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға арналған. Модель тұтас сөремен және биіктігі бойынша реттелетін тіректермен жабдықталған. Стенд боялған металдан, жоғарғы модульдің қаңқасы тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Цифрлық индикациясы бар электрондық басқару панелі
- Тазалаудағы жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Әрбір конфорканың қуаты: 3,5 кВТ
- Жұмыс температурасы: 60-тан 240 ℃ дейін
- Қуат қосқыштарының саны: 2
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 20 кг*
- Шыны керамиканың қалыңдығы: 6 мм
*пайдаланылатын ыдыстың түбінің диаметрі кемінде 260 мм болғанда
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Корпустың түсі | Ашық сұр |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 7 кВт |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 550 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 62 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 81 келі |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Қаптамадағы биіктік | 1165 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1125 мм |
| Ені (қаптамада) | 695 мм |
| Оттықтардың өлшемі | 320х320 мм |
| 900-жол Конфоркалар саны | 2 |
- Бағасы: 424 163 ₸


