
Марихолодмаш ПИ69П-5,0-02 индукциялық плита
- Бар
- Коды:289353
1 580 924 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш ПИ69П-5,0-02 индукциялық пеші бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға арналған. Модель ауа өткізгішпен, тұтас сөремен және биіктігі бойынша реттелетін тіректермен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Цифрлық индикациясы бар электрондық басқару панелі
- Тазалаудағы жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Әрбір конфорканың қуаты: 5 кВТ
- Жұмыс температурасы: 60-тан 240 ℃ дейін
- Қуат қосқыштарының саны: 6
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 20 кг*
- Шыны керамиканың қалыңдығы: 6 мм
*пайдаланылатын ыдыстың түбінің диаметрі кемінде 260 мм болғанда
Назар аударыңыз! Суретте арнасы жоқ ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 118 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 128 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1180 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1435 мм |
| Оттық | индукциялық |
| 900-жол Конфоркалар саны | 6 |
| Қуат | 30 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 320х320 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1220 мм |
| Ені (қаптамада) | 1175 мм |
- Бағасы: 1 580 924 ₸


