
Марихолодмаш ПИ49П-5,0-02 индукциялық плита
- Бар
- Коды:301366
958 162 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш ПИ49П-5,0-02 индукциялық пеші бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға арналған. Модель сөресі бар ашық стендпен, ауа өткізгішпен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Цифрлық индикациясы бар электрондық басқару панелі
- Тазалаудағы жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Әрбір конфорканың қуаты: 5,0 кВТ
- Қуат қосқыштарының саны: 4
- Жұмыс температурасы: 60-тан 240℃ дейін
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 20 кг*
- Шыны керамиканың қалыңдығы: 6 мм
*пайдаланылатын ыдыстың түбінің диаметрі кемінде 260 мм болғанда
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 83 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 119 келі |
| Биіктігі | 860-тан 940 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1160 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1135 мм |
| Оттық | индукциялық |
| 900-жол Конфоркалар саны | 4 |
| Қуат | 20 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840 мм |
| Ені (қаптамада) | 985 мм |
- Бағасы: 958 162 ₸


