
Жұмыс беті Abat РПК-40Н
- Бар
- Коды:19041
193 720 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat RPK-40N жұмыс беті 700 жылу желісінің бөлігі ретінде қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті кесу үшін қолданылады. Модель жылжымалы жәшікпен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан, алмалы-салмалы тақтай - қайыңнан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тақта өлшемдері: 395x635x18 мм
- Рұқсат етілген жүктеме: 5 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000000054820998217728 |
| Борт ені | 400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Биіктігі | 475 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үстел үсті |
- Бағасы: 193 720 ₸



