
Бейтарап беті Emperoempo.PLS.7TN010
- Бар
- Коды:124203
209 247 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.7TN010 бейтарап беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тірек немесе жұмыс беті ретінде пайдаланылады.
Ерекшеліктері:
- Консольдық EMP.PLS.7CTV240 құрылғысымен бірге пайдалану үшін өте қолайлы
- Гигиеналық және тазалау оңай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Беті EMP.PLS.7TN010 бейтарап жұмыс |
| Борт ені | 400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | үстел үсті |
- Бағасы: 209 247 ₸


