
Бейтарап беті Emperoempo.PLS.9TN020
- Бар
- Коды:333260
391 947 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoempo EMP.PLS.7TN020 бейтарап беті 900+ сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тірек базасы, ингредиенттерді өңдеуге арналған жұмыс үстелі, ыдыс-аяқ пен құрал-саймандарды орналастыру үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сұйықтықтардың төгілуіне жол бермеу үшін көмілген үстел үсті
- Сырғымайтын тіректер
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Қойғыш |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Тереңдігі | 900 мм |
- Бағасы: 391 947 ₸


