
Бейтарап модуль KAYMAN МН-122/0407
- Бар
- Коды:198695
158 238 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бейтарап модуль KAYMAN МН-122/0407 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй жабдықтарын және жабдықтарды орнату және сақтау үшін қосымша орын ретінде пайдаланылады. Жұмыс беті тот баспайтын болаттан жасалған.
22/0407 үлгісіндегі тұғырмен бірге пайдалануға болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 820х430х380 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Түрі | Модуль |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 760 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 158 238 ₸


