
ATESY ВМБ-750/4 бургерлеріне арналған витрина-мармит
- Бар
- Коды:69460
328 743 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ВМБ-750/4 витрина-мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жаңадан дайындалған гамбургерлерді көрсету, ыстық күйде ұстау және тарату орнына жіберу үшін пайдаланылады. Модель өнімді жылыту және жарықтандыру үшін 4 инфрақызыл шаммен жабдықталған. Бұйым AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- бургерлерді орналастыруға арналған 4 секция
- төсеу алаңының үстінде орналасқан 4 инфрақызыл шамдар
- Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін жиналмалы құрылым
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.9 кг |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Инфрақызыл жылытужылу аймақтарының / шамдардың саны | 4 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей, Словения |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 328 743 ₸



