
Фри картоптарын жылытуға арналған аппарат Empero EMP.PLS.7DE010
- Бар
- Коды:124561
386 262 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Emperoemp.PLS.7DE010 аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жаңа піскен фри картоптары мен басқа да дайын тағамдарды көрсету және ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель инфрақызыл керамикалық жылытқышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуырылған картопты жылы күйінде сақтайды
- Артық майды шығаруға мүмкіндік береді
- Контейнердегі арнайы қалып майды ағызудың максималды тиімділігін қамтамасыз етеді
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1x GN 1/1 тереңдігі 150
- Кабель қимасы: 3х1,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Жылу беті |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.65 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Салмақ | 39 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | Фри картоптарын қыздыруға арналған EMP.PLS.7DE010 аппараты |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Инфрақызыл қыздыругастрономиялықжылу аймақтарының /шамдардың саны | 1 |
- Бағасы: 386 262 ₸


