
Фри картоптарын жылытуға арналған аппарат Empero EMP.PLS.9DE010
- Бар
- Коды:333239
426 026 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoemp.PLS.9DE010 үстел үсті құрылғысы 900+ сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жаңадан дайындалған француз картоптарын және басқа да осыған ұқсас тағамдарды жылыту үшін қолданылады. Модель инфрақызыл керамикалық жылытқышпен және көлбеу алдыңғы қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыш арқылы қосу және өшіру
- Жарықдиодты қыздыруды белсендіру индикаторы
- Өнімнен артық майды төгуге арналған ыдыстағы арнайы қалып
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Гастрономиялық сыйымдылық форматы: GN1/1
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат кабелінің қимасы: 3х1,5 мм2
- Асқазанның максималды тереңдігі: 150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Инфрақызыл қыздыругастрономиялықжылу аймақтарының /шамдардың саны | 1 |
| Қуат | 0.65 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 426 026 ₸


