
Шам-жылытқыш Emperoemp.AD.11060 ағаш
- Бар
- Коды:124559
925 894 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.AD.11060 шам-жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ұсынылған ыстық тағамдар мен дайын ыстық тағамдарды қысқа мерзімді қыздырылған күйде ұстау үшін қолданылады. Модель сандық басқару панелімен жабдықталған. Корпус ағаштан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Өнімдерді шаң мен бөгде бөлшектердің түсуінен қорғауға арналған алмалы-салмалы күнқағар
- Реттелетін аяқтар
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 3x GN 1/1
- Жұмыс бетінің қалыңдығы: 1,5 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Максималды жұмыс температурасы | 90 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.8 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1115 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Биіктігі | 120-дан 750 мм-ге дейін |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Артикул | EMP.AD 11060 / Жылыту шамы EMP'.AD.11060 |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Гастрономиялықжылу аймақтарының /шамдардың саны | 2 |
- Бағасы: 925 894 ₸


