
GASTRORAG FM-CW-1 шыныаяқ жылытқышы
- Бар
- Коды:40749
170 864 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG FM-CW-1 шыныаяқ жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель температураны тәуелсіз реттейтін 2 сөремен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 50 кесе
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Биіктігі | 545 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Жылыту аймақтарының / шамдардың саны | 2 |
| Қуат | 0.14 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | шыныаяқтар үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 88 °C дейін |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 170 864 ₸


