
GASTRORAG FM-WL800 тағам жылытқышы
- Бар
- Коды:105710
111 553 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG FM-WL800 тағам жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамның белгіленген температурасын көрсету және ұстап тұру үшін қолданылады. Модель үстіңгі жылытумен (ТЭН), жарықтандырумен және тұғырықпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне перфорацияланған кірістіру кіреді
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1х GN 1/1-65 мм
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 470 мм |
| Гастрономиялықжылу аймақтарының /шамдардың саны | 1 |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 111 553 ₸


