
GASTRORAG FM-WL550 тағам жылытқышы
- Бар
- Коды:40747
73 753 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG FM-WL550 тағам жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамның белгіленген температурасын көрсету және ұстап тұру үшін қолданылады. Корпус алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Инфрақызыл жылытужылу аймақтарының / шамдардың саны | 2 |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 73 753 ₸


