
VIATTO VA-HL250 жылу шамы
- Бар
- Коды:215829
40 043 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-HL250 жылу шамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Модель ажыратқышы бар реттелетін кабельдегі көлеңкемен жабдықталған. Плафон күміс түсті бояумен қапталған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне инфрақызыл шам кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Кабельді реттеу диапазоны: 280-ден 1600 мм-ге дейін
- Плафонның диаметрі: 179 мм
- Қаптамадағы габариттері: 200х185х390 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227602 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.5 кг |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 178 мм |
| Инфрақызыл жылытужылу аймақтарының / шамдардың саны | 1 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | ыдыстарға, тәрелкелерге, тостағандарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Ені | 178 мм |
- Бағасы: 40 043 ₸


