
VIATTO VHT-1 қуырылған картоп жылытқышы
- Бар
- Коды:122913
117 011 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VHT-1 француз фри жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында француз картоптарын, чиптерін және басқа да осыған ұқсас тағамдарды алдын ала орнатылған температурада көрсету және сақтау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Биіктігі | 465 мм |
| Тереңдігі | 575 мм |
| Жылыту аймақтарының / шамдардың саны | 1 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 335 мм |
- Бағасы: 117 011 ₸


