
VIATTO VIL-033 S жылу шамы
- Бар
- Коды:110334
47 165 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VIL-033 S жылу шамы қоғамдық тамақтандыру орындарында негізгі тағамдарды, гарнирлерді және тұздықтарды ыстық күйде ұстауға арналған. Плафон күміс түсті боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне шам кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Плафонның диаметрі: 270 мм
- Биіктігі бойынша реттеу: 600-ден 1800 мм-ге дейін
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 270 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.6 кг |
| Биіктігі | 600-ден 1800 мм-ге дейін |
| Инфрақызыл жылытужылу аймақтарының / шамдардың саны | 1 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Аспалы |
- Бағасы: 47 165 ₸


