
VIATTO тарелка жылытқышы VA-PW-75
- Бар
- Коды:307263
245 320 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-PW-75 ыдыс жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыстарды жылыту және жылы ұстау үшін қолданылады. Корпус қалыңдығы 0,8 мм AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 400x400 мм өлшемді 2 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Температураны реттеуге арналған термостат
- Айналмалы есік
Қосымша сипаттамалар:
- Ыдыстардың сыйымдылығы: 75 табақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Жылыту аймақтарының / шамдардың саны | 2 |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тәрелкелер үшін |
| Жылыту аймағының өлшемі | 400х400 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 35-тен 80 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 245 320 ₸


