
VIATTO VA-WL550-3 тағам жылытқышы
- Бар
- Коды:215827
63 160 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WL550-3 үстел үсті жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды жылы күйде ұстауға арналған. Модель 2 шамы және қосқышы бар биіктігі реттелетін тірекпен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған.
Асқазан сыйымдылығы жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Гастроемкость типі: GN1/1
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 1 дана.
- Қаптамадағы габариттері: 570х360х260 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227589 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.75 кг |
| Биіктігі | 745 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Жылыту аймақтарының / шамдардың саны | 2 |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 63 160 ₸


