
VIATTO VA-YC-001 ыдыс жылытқышы
- Бар
- Коды:215828
100 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-YC-001 үстел үсті жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды жылы күйде ұстауға арналған. Модель тікбұрышты науасы, көлеңкесі және қосқышы бар тірекпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Асқазан сыйымдылығы жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Гастроемкость типі: GN1/1
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 1 дана.
- Қаптамадағы габариттері: 660х400х270 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227596; VA-YC-001 ою станциясы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 600 мм |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 100 293 ₸


