
Жылу беті Gastrolux ВТП-186/К
- Бар
- Коды:65675
1 313 428 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВТП-186/К ендірілетін жылу беті "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыра отырып, кафелер мен асханаларда әртүрлі тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Үстел үсті жасанды тастан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сөрелермен және экрандармен жабдықталуы мүмкін
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
- Түстердің кең гаммасы
Қосымша сипаттамалар:
- Тілме өлшемі: 1705х505 мм
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Қашықтан басқару пульті 1000 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.9 кг |
| Биіктігі | 70-тен 147 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Ендірілетін |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 1 313 428 ₸


