
Қуырылған картопқа арналған мармит Gastrolux НМФ-1GN/Е
- Бар
- Коды:89869
317 724 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux НМФ-1GN/Е картоп-фриіне арналған мармит қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пайдаланылады. Жабдық инфрақызыл жылытумен және жарықтандырумен жабдықталған. Құрылым AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 150 мм тереңдіктегі GN 1/1 асқазан сыйымдылығы және перфорацияланған мөлшерлеме кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру түрі: құрғақ
- Механикалық термореттегіш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.3 кг |
| Биіктігі | 550 мм |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 60 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 317 724 ₸




