
Жылу беті Gastrolux ВТП-146/С
- Бар
- Коды:65763
378 217 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВТП-146 ендірілетін жылу беті/С "Швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыра отырып, дәмханалар мен асханаларда әртүрлі тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сөрелермен және экрандармен жабдықталуы мүмкін
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 4x GN 1/1
- Тілме өлшемі: 1388x618 мм
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Қашықтан басқару пульті 1000 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1410 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.8 кг |
| Биіктігі | 42-ден 120 мм-ге дейін |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Ендірілетін |
- Бағасы: 378 217 ₸


