
Жылу беті Gastrolux ВТП-166/Н
- Бар
- Коды:65648
417 572 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВТП-166/Н ендірілетін жылу беті "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыра отырып, кафелер мен асханаларда әртүрлі тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сөрелермен және экрандармен жабдықталуы мүмкін
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Тілме өлшемі: 1578х578 мм
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Қашықтан басқару пульті 1000 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.8 кг |
| Биіктігі | 42-ден 120 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Ендірілетін |
| Ені | 1600 мм |
- Бағасы: 417 572 ₸


