
Жылу беті Gastrolux ВТП-176/С
- Бар
- Коды:65764
448 882 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВТП-176/С ендірілетін жылу беті "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыра отырып, кафелер мен асханаларда әртүрлі тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сөрелермен және экрандармен жабдықталуы мүмкін
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 5х GN 1/1
- Тілме өлшемі: 1713x618 мм
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Қашықтан басқару пульті 1000 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.5 кг |
| Биіктігі | 42-ден 120 мм-ге дейін |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Ендірілетін |
| Ені | 1735 мм |
- Бағасы: 448 882 ₸


