
Жылу беті Gastrolux ВТП-076/К Royal Gold
- Бар
- Коды:65664
566 193 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВТП-076/К ендірілетін жылу беті "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыра отырып, кафелер мен асханаларда әртүрлі тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ал үстіңгі жағы жасанды тастан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сөрелермен және экрандармен жабдықталуы мүмкін
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
- Түстердің кең гаммасы
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Қашықтан басқару пульті 1000 мм
Қосымша сипаттамалар:
- Тілме өлшемі: 666х506 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Ендірілетін |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 566 193 ₸


