
Картоп-фри картобына арналған мармит Gastrolux МФ-057
- Бар
- Коды:89851
987 732 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux МФ-057 фри картобына арналған мармит қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Жабдық жылжымалы науамен, дәнекерленген бейтарап перфорацияланған картоп ваннасымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Жылыту шамдары бар қолшатыр
- Пакеттерге арналған бөлгіштер
- Органикалық шыныдан жасалған аралық қабырға
- Топсалы есігі бар шкаф
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 60 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Едендік |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 987 732 ₸


