
Жылу беті Gastrolux ВТП-140/К
- Бар
- Коды:329672
2 702 400 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВТП-140/К ендірілетін жылу беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында порцияланған ыстық тағамдарды, пісірілген өнімдерді және пиццаларды қысқа мерзімді сақтау, көрсету және тарату үшін пайдаланылады. Модель дөңгелек пішінді. Корпус тот баспайтын болаттан, беті жасанды тастан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 1400 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 70 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Ендірілетін |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 2 702 400 ₸


