
Hurakan HKN-CHM03 шоколадқа арналған жылытқыш
- Бар
- Коды:250485
109 174 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CHM03 жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шоколад пен тұздықтарды шынықтыру және ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель бір уақытта шоколадтың әртүрлі түрлерімен жұмыс істеуге арналған 3 ыдыспен және температураны тәуелсіз реттейтін 3 термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары бар тереңдігі 100 мм 3 GN 1/6 кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 730х250х210 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 160 мм |
| Гастрономиялықжылу аймақтарының /шамдардың саны | 3 |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 110 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 109 174 ₸


