
Инфрақызыл шам Hurakan HKN-DL750 жез
- Бар
- Коды:127027
60 668 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DL750 инфрақызыл шамы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қызмет көрсету алдында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттеу және бекіту механизмімен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне шам кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Плафонның диаметрі: 290 мм
- Биіктігі бойынша реттеу диапазоны: 600-ден 2000 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2 келі |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Инфрақызыл жылытужылу аймақтарының / шамдардың саны | 1 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 60 668 ₸


