
Ою станциясы Hurakan HKN-RH1
- Бар
- Коды:60480
114 897 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-RH1 ою станциясы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында өнімді көрсету, қысқа мерзімді сақтау және жылытылған күйде сақтау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Пісірме табақтар мен гастрономдар қолайлы:
- GN 1/1-20
- GN 1/1-40
- GN 1/1-65
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 380х610х560 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 144250 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Инфрақызыл қыздыругастрономиялықжылу аймақтарының /шамдардың саны | 1 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 114 897 ₸


