
Hurakan HKN-CHM02 шоколадқа арналған жылытқыш
- Бар
- Коды:250486
106 772 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CHM02 жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шоколад пен тұздықтарды шынықтыру және ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель бір уақытта шоколадтың әртүрлі түрлерімен жұмыс істеуге арналған 2 ыдыспен және температураны тәуелсіз реттейтін 2 термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары бар тереңдігі 100 мм болатын 2 GN 1/6 кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 480х220х160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.9 кг |
| Биіктігі | 160 мм |
| Гастрономиялықжылу аймақтарының /шамдардың саны | 2 |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 110 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 106 772 ₸


