
Инфрақызыл шам Hurakan HKN-DL800 қара
- Бар
- Коды:94226
53 442 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DL800 инфрақызыл шамы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қызмет көрсету алдында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттеу және бекіту механизмімен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне шам кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Плафонның диаметрі: 270 мм
- Биіктігі бойынша реттеу диапазоны: 600-ден 1500 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 153682 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.5 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 275 мм |
| Инфрақызыл жылытужылу аймақтарының / шамдардың саны | 1 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Ені | 275 мм |
- Бағасы: 53 442 ₸


