
Инфрақызыл шам Hurakan HKN-DL825 қара
- Бар
- Коды:94229
46 321 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DL825 инфрақызыл шамы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қызмет көрсету алдында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттеу және бекіту механизмімен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне шам кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Плафонның диаметрі: 175 мм
- Биіктігі бойынша реттеу диапазоны: 600-ден 1500 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 153685 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.5 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 175 мм |
| Инфрақызыл жылытужылу аймақтарының / шамдардың саны | 1 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Ені | 175 мм |
- Бағасы: 46 321 ₸


