
ОЗТИ ЭТА-12Н3Г жылу үстел үсті
- Бар
- Коды:81606
668 058 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI ETA-12H3G жылыту үстелі қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда әртүрлі тағамдарды жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту алаңы: 0,44 м2
- Қорғау класы: IP X4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7ETA.12H3G.SS |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Биіктігі | 120 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жылыту аймақтарының / шамдардың саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 40-тан 45 °C-қа дейін |
| Орнату түрі | Ендірілетін |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 668 058 ₸


