
ATESY тұғыры ПДЭ-С-500.500.500-02
- Бар
- Коды:118140
89 619 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY PDE-S-500.500.500-02 тірегі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет тартқыштар мен көкөніс кескіштер сияқты электромеханикалық жабдықтарды орнату үшін қолданылады. Үстел үсті, сөре және бұрыш түріндегі аяқтар қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылжымалы сөре өңделген тағамдарды жинауға арналған контейнерді орнатуға өте ыңғайлы, ас үйдегі жұмыс кеңістігін айтарлықтай үнемдейді
- Сөренің өлшемдері оған GN 1/1 сыйымдылығын немесе көлемі 30-40 л табаларды орнатуға мүмкіндік береді
- Үстелдің үстіңгі жиектері және жиегі бар бұйымдардың барлық жиектері, бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Аяқтардың биіктігі бойынша реттелетін тіректер едендегі ықтимал бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы конструкция тасымалдау кезінде орынды үнемдейді
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеме:
- Үстелдің үстіңгі тақтайына: 150 кг артық емес
- Сөреде: 70 кг артық емес
- Жылжымалы сөренің өлшемдері: 415х400х380 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте көрсетілген ет тартқыш және асқазан сыйымдылығы жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Электрондық пошта астындағы тірек.мех. ЭҚЕ-С-500.500.500-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.1 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | ет тартқышқа арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 89 619 ₸



